KRIDO


Powierzenie nam prowadzenia ksiąg podatkowych i rachunkowych a także rozliczeń płacowo-kadrowych oznacza wszechstronną i zawsze aktualną informację dotyczącą finansów Państwa firmy oraz szybki i łatwy dostęp do kluczowych informacji zgromadzonych w systemie informatycznym naszej Kancelarii.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z obsługą systemów klasy ERP - COMARCH CDN XL, COMARCH OPT!MA oraz innych systemów.

Oferujemy również wszechstronną obsługę firm na oprogramowaniu Klienta z zastosowaniem technik dostępu zdalnego.

Nasze Biuro Rachunkowe w swojej działalności wykorzystuje oprogramowanie COMARCH OPT!MA dzięki czemu w cenie usługi udostępniamy naszym Klientom wszechstronny system informacyjny, na który składają się:

 

  • Pulpit Menedżera - dostęp do danych finansowo - księgowych oraz płacowo - kadrowych za pośrednictwem strony internetowej,
  • iFaktury24 - nowoczesna aplikacja służąca do prostego i szybkiego fakturowania poprzez przeglądarkę internetową,
  • Internetowa Wymiana Dokumentów - bezpieczna wymiana danych pomiędzy oprogramowaniem Klienta a oprogramowaniem naszego biura rachunkowego,
  • Mobilny Menadżer - dostęp do danych finansowo - księgowych oraz płacowo - kadrowych przy użyciu telefonu komórkowego,
  • Integracja z oprogramowaniem Klienta - mechanizmy i narzędzia umożliwiające wymianę danych z oprogramowaniem po stronie Klienta.

 

Na podstawie danych gromadzonych w systemie informatycznym naszej Kancelarii mogą Państwo, na swoich komputerach lub telefonach komórkowych, odtwarzać dowolne z zestawień i raportów dostępnych w ramach usług Pulpit Menażera i Mobilny Menadżer oraz w łatwy sposób eksportować* je do plików w formacie Excela i PDF, co ułatwia i przyspiesza pracę w wielu sytuacjach biznesowych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu mają Państwo możliwość podejmowania decyzji w każdym momencie i praktycznie z każdego miejsca na świecie, na podstawie najbardziej aktualnych informacji.

Kancelaria w swojej działalności wykorzystuje nowoczesne technologie i jest uczestnikiem projektu Społeczność Biur Rachunkowych, który zrzesza podmioty gospodarcze prowadzące działalność usługową i doradczą z zakresu księgowości oraz płac i kadr, posiadające oprogramowanie Comarch OPT!MA w wersji dla Biur Rachunkowych.

* tylko w przypadku usługi Pulpit Menadżera

Początek strony