Pragniemy poinformować, że nasza kancelaria rachunkowa udostępnia dla swoich klientów innowacyjną usługę: Mobilny Menadżer.

Mobilny menadżer

Rozwiązanie to jest dedykowane dla właścicieli firm oraz kadry zarządzającej i w ramach swojej funkcjonalności umożliwia dostęp do danych finansowo-księgowych oraz analitycznych poprzez telefon komórkowy, smartphon lub palmtop. Dane pobierane są z systemu księgowego naszej kancelarii i przechowywane na urządzeniu mobilnym dzięki czemu możliwy jest do nich dostęp również w trybie off-line.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku usługi Pulpit Managera dostęp do danych zabezpieczony jest indywidualnym hasłem klienta.

 

Klient wykorzystując telefon komórkowy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie ma szybki i łatwy dostęp do aktualnych danych o:

  • wielkości sprzedaży,
  • wyniku finansowym,
  • stanie należności i zobowiązań (w tym podatki i ZUS),
  • kosztach wynagrodzeń,
  • wielu innych obszarach działalności firmy.Mobilny Menadżer prezentuje dane w przejrzysty i czytelny sposób w formie tabel i wykresów, jednocześnie jest niezwykle przyjazny i prosty w obsłudze dzięki czemu pozwala zaoszczędzić czas.


Zachęcamy również do korzystania z usług: Pulpit Menedżera, Internetowa Wymiana Dokumentów oraz iFaktury24.

 

 

 

 

 

Początek strony